O nas

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze księgowej wspólnot mieszkaniowych. Posiadam doświadczenie w księgowej obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych powstałymi na etapie rynku pierwotnego, jak i przekształcanymi z zasobów współwłasności.

Księgowość wspólnoty mieszkaniowej, ze względu na inną specyfikę księgową, konieczność posługiwanie się specjalistycznym oprogramowaniem, jak  zawiłe przepisy podatkowe, niejednoznaczne orzecznictwo sądów, a także fakt podlegania pod przepisy wielu ustaw. Stanowi dosyć problematyczny charakter dla standardowych biur rachunkowych. Dlatego warto powierzyć ją biurom, profesjonalnie trudniącym się zagadnieniami rachunkowości wspólnot mieszkaniowych.

Usługa nasza jest kierowana nie tylko do Wspólnot mieszkaniowych. Stanowimy także profesjonalne zaplecze księgowe dla zarządców nieruchomości, zarówno na rynku lokalnym, jak i też w usłudze online z terenu całego kraju.

Dla pełnej obsługi finansowo-księgowej wspólnot, w swej pracy korzystamy z profesjonalnego systemu informatycznego Weles3FK. Jest to program najlepiej oceniany na rynku zarządzania nieruchomościami. Współpracując z nami, zarządy wspólnot otrzymują stały dostęp online do dokumentów i danych księgowych, a mieszkańcy do kartotek swoich lokali z po przez system informatyczny Weles3FK.

W przypadku konieczności rozszerzenia oferty, o kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, współpracuję z profesjonalny biurem zarządzania nieruchomościami, gdzie możemy również przedstawić kompleksową ofertę.